Vítejte u nás!

Potřebujete komunikovat s novináři, ale nedaří se vám to dle vašich představ?

Potřebujete komunikovat s novináři, ale nedaří se vám to dle vašich představ? Myslíte si, že jsou to zákeřné krvelačné bestie, proti nimž nemáte šanci? Nebo že jsou to nedovzdělaní hlupáci, kteří nikdy nic nepochopí a pokaždé píšou o úplně jiné akci, než kterou jste pořádali? Jak to, že televize z vašeho zajímavého povídání ustřihla jen prvních pár vteřin? Či snad na vaší tak pečlivě připravené tiskovce půlka novinářů usnula a druhá se nacpala chlebíčky a prolila kafem či vínem, ale v médiích o vás nakonec nebyla ani zmínka?

Zodpověděli jste na tyto otázky aspoň jednou ANO nebo jste našli svůj názor na média v anketě vpravo? Pak jsme tu právě pro vás!

Již déle než deset let úspěšně poskytujeme komplexní služby v oblasti mediálního poradenství a vzdělávání. Rádi vám zajistíme odborné školení na klíč, vč. praktického nácviku s kamerou. Poradíme vám, jak správně komunikovat s novináři, připravíme zajímavou akci pro veřejnost nebo vaše obchodní partnery. Účinně vám pomůžeme s krizovou komunikací.

V našem týmu pracují špičkoví profesionálové (novináři) – klientům tak říkáme skutečné věci z praxe, neustále ověřované praktickými zkušenostmi! Od nás určitě nečekejte teoretické rady z učebnic bez opory v realitě…

Potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci se situací ve vaší firmě/organizaci? Pak nás neváhejte kontaktovat.